امروزه با پیشرفت تکنولوژی ، افراد جامعه به سوی اینترنت و فضای مجازی روی آورده اند. اینترنت یک راه ارتباطی بسیار قوی است که اگر به صورت درست از آن استفاده شود مزایای بسیاری دارد. یکی از راه هایی که افراد میتوانند از طریق اینترنت کسب درآمد کنند و سود ببرند طراحی سایت است. مهم نیست که شما یک شرکت بزرگ را اداره میکنید یا یک شرکت کوچک ،مهم نیست که شما به تنهایی کار میکنید ، با طراحی سایت میتوانید به کسب و کار خود رونق داده و مشتریان زیادی جذب کنید.

از این رو شرکت طراحی سایت در قم در تلاش است تا سایت مورد نیاز شما را طراحی کند.

سایت فروشگاهی :

آیا میدانید یک سایت فروشگاهی چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ سایت فروشگاهی به سایتی گفته میشود که مربوط به یک فروشگاه و کسب و کار تجاری است.به صورتی که از طریق سایت بتوان از آن فروشگاه به صورت آنلاین به خرید محصولات فروشگاه پرداخت. این سایت ها باید یک سری از ویژگی ها را دارا باشند.

راه اندازی یک سایت فروشگاهی مانند راه اندازی یک شعبه جدید است با این تفاوت که این شعبه جدید برای همه قابل دسترس می باشد.

طراحی سایت قم

موفقیت در سایت فروشگاهی:

طراحی و راه اندازی یک سایت از اقدامات اولیه برای رونق کسب و کار است . باید دقت داشته باشید زمانی که شما سایت را راه اندازی میکنید فقط خودتان و مشتریان قبلی فروشگاه باخبر میشوند. برای اینکه فروشگاه خود را به همه افراد معرفی کنید باید سعی کنید تا سایت شما در صفحات اول گوگل جستجو شود. بنابراین نکته مهم بعد از راه اندازی سایت ، طراحی یک سایت فروشگاه ، بهینه سازی ، ارتقا سایت در نتایج گوگل می باشد.

گوگل جایی است که روزانه میلیون ها نفر نیاز خود را در آن جستجو میکنند که اگر شما بتوانید سایت خود را به صفحات اول گوگل برسانید یعنی توانسته اید سایت خود را به همه معرفی کنید.و شاهد جذب مشتریان باشید.

نکات مهم در طراحی سایت فروشگاهی:

در طراحی هر نوع سایتی باید یک سری نکات مد نظر قرار گیرد .طراحی سایت قم سعی دارد برای یک فروشگاه اینترنتی ، سایتی را طراحی کند که بتوان در کمترین زمان ممکن بیشترین محصولات توسط کاربر دیده شود. در سایت فروشگاهی باید امکان خرید و فروش به صورت ساده و سریع قرار داشته باشد. از موارد مهمی که در سایت فروشگاهی باید حتما به آن توجه کرد این است که فروشگاه اینترنتی از نماد اعتماد الکترونیکی استفاده کند.تا بتواند اعتماد مشتریان را جلب کند.

طراحی سایت قم

سئو سایت فروشگاهی:

اولین و مهم ترین نکته در رابطه با سایت فروشگاهی بهینه سازی سایت و قرار گرفتن در صدر نتایج جستجو گوگل است. برای اینکه سایت بتواند به این نقاط قوت برسد موارد بسیاری تاثیر گذار است مانند نام دامنه ، موقعیت هاست و… که این کارها از وظایف یک شرکت طراحی سایت است. پس قبل از اینکه با شرکت طراحی سایت قرار داد ببندید در مورد تخصص شرکت  در زمینه بهینه سازی وسئو سایت  تحقیق کنید.

انتخاب دامنه مناسب:

همانطور که گفته شد دامنه سایت از موارد مهم است .برای انتخاب دامنه سایت سعی کنید دامنه ای کوتاه باشد و به صورتی باشد که در ذهن بماند. شرکت طراحی سایت در قم به شما بهترین گزینه برای انتخاب دامنه را پیشنهاد میدهد.

طراحی سایت قم

گرافیک سایت:

پیشرفت یک سایت فروشگاهی به این است که کاربر از استفاده از سایت راضی باشد. سایت فروشگاهی باید کاربر پسند و ساده باشد تا کاربر بتواند به راحتی به موارد مورد نیاز دست بیابد.و از موارد بسیار مهم که کاربران به آن نیاز دارند این است که سایت طوری برنامه نویسی و طراحی شده باشد که با استفاده از تبلت و موبایل هم بتوان به سایت دسترسی پیدا کرد.