اگر به دنبال یک راه مقرون به صرفه و بدون دردسر برای وارد کردن هوای خنک تر به خانه خود هستید ، کولر گازی اسپلیت میتواند انتخاب مناسبی برای شما باشد.به غیر از ارائه هوای سرد ، اکثر اسپلیت ها دارای قابلیت گرمایش اضافی هستند.اسپلیت ها به ویژه در خانه ها یا آپارتمان های کوچک انتخابی محبوب هستند.

درست است که هزینه خرید و نصب اولیه این دستگاه بالاتر از سایر وسایل سرمایشی است اما در طولانی مدت به دلیل مصرف انرژی کمتر و کاهش هزینه صورتحساب انرژی ، هزینه پرداخت شده اولیه تا حدودی جبران میشود.بعلاوه این دستگاه طول عمر بسیار بالایی دارد.

سیستم های اسپلیت را میتوان در هر کجا و بخصوص روی دیوار نصب کرد و از این جهت استفاده از آنها فضای زیادی را اشغال نخواهد کرد.سیستم های تهویه مطبوع مدرن اسپلیت ، براق و جذاب هستند و معمولاً بر روی یک دیوار واقع شده و به زیبایی با سایر دکوراسیون های امروزی ترکیب می شوند.

برخلاف کولرهای آبی که هنگام کار سرو صدای زیادی تولید میکند ، این دستگاه بی صدا عمل میکند ، بنابراین برای کلاس های درس ، دفاتر ، اتاق های خواب ، کتابخانه ها و سایر مکان هایی که سر و صدای کمتری را طلب میکنند ، ایده آل هستند.البته کنداسورهای بیرونی سر و صدای زیادی دارند که باید آنها را در مکان هایی نصب کرد که باعث ناراحتی کسی نشود.

هر دستگاه اسپلیت دارای یک ریموت از راه دور شخصی است که به شما امکان میدهد دستگاه را از راه دور کنترل و یا خاموش و روشن نمایید.

مزایا اسپلیت

نصب یک واحد تهویه مطبوع اسپلیت آسان است زیرا به هیچ نوع ساخت و سازی برای نصب نیاز ندارد.بنابراین نصب آن از نظر اقتصادی مقرون به صرفه است ، زیرا فقط تغییرات اندک در خانه شما برای اتصالات لازم است.

بسیاری از مدل های سیستم اسپلیت ، هوای ورودی به خانه شما را تصفیه می کنند تا از گردش گرد و غبار در ساختمان جلوگیری شود.بنابراین استفاده از آنها باعث رفع مشکلاتی مثل سر درد ، سوزش چشم و مشکلات تنفسی که حاصل از ذرات گرد و غبار هستند میشود.

در حالی که سیستم های اسپلیت در بازار بسیار متنوع هستند ، تاسیسات محمودیان به شما توصیه می کند یک برند مشهور و معتبر از سیستم اسپلیت را انتخاب کنید.تیم با تجربه ما می تواند به شما در یافتن بهترین سیستم تهویه مطبوع اسپلیت کمک کند.

بعلاوه برای کمک به حفظ سیستم اسپلیت شما به طور مؤثر ، تیم تخصصی و خدمات تعمیر داخلی ما می توانند بررسی های منظم برای تمیز کردن فیلترها ، بازرسی از سیم کشی برق و بازرسی عمومی دستگاه شما را ترتیب دهند.تاسیسات محمودیان علاوه بر این در زمینه تعمیر پکیج اصفهان و فن کویل نیز فعالیت میکند.