پرتال نیازمندی آگهی من متنوع ترین سیستم نیازمندی در خصوص ثبت آگهی رایگان , درج آگهی ها و تبلیغات وِیژه  با امکانی فوق العاده پیشرفته آماده خدمات رسانی به عموم است./ برخی امکانات : بروز رسانی تبلیغات - ایجاد خودکار صفحه اختصاصی هر آگهی - امکان تعریف کلمات کلیدی - نمایش محل بر روی نقشه ماهواره ای - امکان درج تصاویر با وضوح بسیار بالا و کیفیت عالی - امکان تمدید آگهی - ایندکس سریع اگهی ها و نمایش آگهی در نتایج گوگل و..

آگهی من

درباره ما

در آغاز قرن جدید اقتصاد نقش بس سازنده ای در ایجاد و پایداری یک کسب کار مطلوب و بی دغدغه ایفا می کند.

داد و ستد، بازرگانی، تولید و ارائه خدمات در دنیای تحت وب آنچنان نسبت به چند دهه گذشته متحول گردیده که دیگر روش سنتی گذشته به هیچ وجه نمی تواند پاسخگوی نیازهای نوین امروزی باشد.

از این رو جای تعجب نیست که ایده های جدید تبلیغاتی تحت وب همواره برای پاسخگویی به نیازهای روز بازار کسب کار مطرح شود.

پورتال نیازمندی آگهی من در سال 1394 تأسیس و فعالیت خود را در سطح وب بصورت چشمگیری استارت نمود است.

این پورتال با تکیه بر توانائیهای خود در زمینه اجرای امور تبلیغاتی تحت وب افتتاح گردیده است و با در اختیار داشتن دانش و امکانات فول سیستمی و مدرن متناسب با الگوریتم های روز در عملکردهای مختلف و مرتبط می تواند نیازهای مدیران را در خصوص تبلیغات علمی و کاملاً حرفه ای با بالاترین کیفیت و بازدهی به مرحله ظهور رساند.

در پايان :
با راه اندازی این پایگاه اینترنتی اميدواريم توانسته باشيم خدمتی كوچك را بنا به وظيفه به بزرگان صنعت كشور و كارآفرينان داشته باشيم.


ثبت آگهی رایگان