پرتال نیازمندی آگهی من متنوع ترین سیستم نیازمندی در خصوص ثبت آگهی رایگان , درج آگهی ها و تبلیغات وِیژه  با امکانی فوق العاده پیشرفته آماده خدمات رسانی به عموم است./ برخی امکانات : بروز رسانی تبلیغات - ایجاد خودکار صفحه اختصاصی هر آگهی - امکان تعریف کلمات کلیدی - نمایش محل بر روی نقشه ماهواره ای - امکان درج تصاویر با وضوح بسیار بالا و کیفیت عالی - امکان تمدید آگهی - ایندکس سریع اگهی ها و نمایش آگهی در نتایج گوگل و..

پرتال نیازمندی آگهی من | ثبت آگهی رایگان و ویژه

به پرتال نیازمندی آگهی من خوش آمدید هم اکنون ثبت نام نمایید و آگهی خود را در کمتر از 60 ثانیه ثبت نمایید.

تنها افراد خوشبخت بر این هفت گام تسلط دارن

تنها افراد خوشبخت بر این هفت گام تسلط دارن

آگهی رایگان
  •  email
  • email
  •    تهران تهران
  • آموزش خدمات آموزشی
  • 77 بازدید
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۵/۰۷/۱۵
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۵/۰۷/۱۵

بخش اعظمی از زندگی افراد در پی کشف خوشبختی صرف میشود.ادم ها هر روز در جست و جوی خوشبختی، پا در راه و مسیر جدیدی میگذارند تا شاید برای مدت کوتاهی خوشبختی را احساس کنند.

مطمئنم خانواده هایی را میشناسید که در بیشتر جهات از جمله (اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی، عاطفی و ...) شباهت های زیادی باهم دارند اما تفاوت در این است که عده ای غرق در خوشبختی اند و تعدادی هنوز ارزوی یک زندگی خوشبخت را دارند. تمامی پیش امد های زندگی ریشه در یک اصل مهم و ناشناخته به نام باور دارد.

هر شخصی برگرفته از عقاید و باور های کهنه و انباشته شده، سرنوشت و دنیای اینده خود را میسازد.

باور ها از تکرار و تکرار ورودی هایی که در محیط های مختلف مانند (جامعه، خانواده، محل کار، دوستان و حتی اموزشه های اشتباه) شکل گرفته و در ضمیر ناخداگاه ثبت شده است. نکته ی خیلی جالب این است که %90 از حس خوشبختی یک فرد هم، به طرز نگرش و عقاید او برمیگردد. متاسفانه در جوامع امروزی رسانه های جمعی تاثیر مستقیم بر عقاید و باور های مردم دارد. 

راه حل دست یابی به علم کشف خوشبختی است. علمی که به شما کمک میکند تا برای همیشه خوشبختی را در زندگی خود خلق کنید.

در این فایل کاملا رایگان هفت تکنیکی معرفی شده است که کاملا تست شده و هدفمند به شما کمک میکند تا مراحل رسیدن به خوشبختی در تمام جنبه های زندگی را به راحتی طی کنید

شما هم میتوانید خوشبخت شوید اگر ... 

 

به وسایت ما مراجعه کنید servatland.com